Продавец ООО СП "Днипро Мотор" развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
1 отзыв
ООО СП "Днипро Мотор"
+380445015427
+380445372576

О нас

ТОВ СП "Дніпро Мотор" є офіційним дистриб'ютором силового обладнання Honda в Україні. Підприємство засноване у 1997 році у м. Київ.

 Компанія Honda - світовий лідер у виробництві моторизованого обладнання, Honda постійно вдосконалює свої розробки для втілення в життя ідеї "Сила мрії". Понад 131 тисяча співробітників у всьому світі щодня об'єднують свої зусилля для винаходу, розробки, виробництва й продажу товарів марки Honda. Надихаючись постійним прагненням до інновацій, вони покликані впроваджувати новітні технології в усі галузі виробництва з однією-єдиною метою – справдити очікування понад 21 млн клієнтів, які щороку обирають продукцію Honda – найнадійнішу, найпотужнішу й найкомфортнішу. Обираючи будь-який продукт марки Honda: газонокосарки, грунтофрези, генератори, мотопомпи, снігоприбиральники чи човнові мотори, ви можете мати цілковиту впевненість у тому, що ваш вибір – це результат роботи найвимогливіших конструкторів, які прагнуть пропонувати продукти, які відповідають найсуворішим вимогам норм захисту довкілля від початку виробництва й до реалізації готового продукту. Продукція промислової групи – незамінні помічники, які супроводжують вас і на роботі, і на відпочинку... Для вироблення струму або подання води, а також для перевезення важких вантажів ці продукти стануть незамінними помічниками у повсякденному житті. Скориставшись ними одного разу, ви здивуєтеся, як обходилися без них раніше! За всю історію якість марки підтверджена більш ніж 500 перемогами в мотоциклетних Grand Prix і п’яти послідовних титулах чемпіона світу F1. На морі Honda втілює весь свій досвід й інновації, щоб зробити Вам максимальну приємність миля за милею. Дух спортивності, який рухає нами постійно, допомагає у створенні найнадійніших і найдосконаліших двигунів.